idrive-onas
Od pasji do profesjonalizmu

Zaczęło się od pasji i chęci nauczania bliskich tego, co wychodziło mi najlepiej.  Apetyt rósł w miarę kolejnych podziękowań za pomoc w zdaniu prawa jazdy.  W końcu zrobiłem to, zająłem się pomocą nie tylko bliskim. W tak prosty i satysfakcjonujący sposób znalazłem recepturę na spełnienie zawodowe.

Wiecie co mówią?

Znajdź pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.

Mają sporo racji. Dziś nadal uczę tego, co umiem najlepiej w taki sposób drogi kursancie, abyś pokochał 4 kółka. Uwierz mi, zdany egzamin przyjdzie sam.

Nie przejmuj się, jeśli jesteś osobą:

• młodą i porywczą, może nawet nerwową
  • starszą
  • wiecznie zajętą
  • bojącą się auta czy ruchu w dużym mieście

Podejdziemy do Ciebie indywidualnie, aby ustalić najbardziej odpowiadający Ci rytm i sposób przekazywania wiedzy.

Naszą misją jest nie tylko, aby kursanci zdawali prawo jazdy, ale żeby ich uśmiech za kierownicą był bardziej widoczny niż światła przeciwmgielne.

Zachęcamy do sprawdzenia naszego ośrodka, cennika, naszych pojazdów i do zadawania pytań.

Chcemy, żebyś nas poznał, zanim będziemy mogli Ci pomóc.

Jak to działa?

Tylko kilka kroków dzieli Ciebie od wymarzonego prawa jazdy.
harmonogram kursu

W przygotowaniu do egzaminu pozwalającego na poruszanie się pojazdami po drogach publicznych istotny jest instruktor nauki jazdy. Musi to być specjalista, który będzie zarówno profesjonalny, jak i cierpliwy, czyli taki, jak nasi eksperci zatrudniani przez nasz ośrodek szkolenia kierowców w Gliwicach IDrive.

Czym wyróżniają się nasi instruktorzy nauki jazdy?

Niezwykle ważną kwestią jest część teoretyczna kursu. To właśnie podczas niej uczestnikom przekazywane są informacje, których przyswojenie ma pomóc w praktyce w ruchu drogowym. Niektóre ośrodki szkolenia kierowców podchodzą do tego tematu mało rzetelnie – w IDrive stawiamy na profesjonalizm, wyjaśniając wszelkie wątpliwości podczas zajęć i wykorzystując czytelne, rekomendowane materiały, które przekazujemy kursantom.

Sama nauka jazdy to miły czas spędzony w towarzystwie doświadczonego instruktora. Dba o bezpieczeństwo, uczy, jak podejmować właściwe decyzje w przypadku ewentualnego zagrożenia, ale też odpowiada na wszystkie pytania odnoszące się do użytkowania pojazdów. Zapraszamy do udziału w naszych kursach osoby z Gliwic i okolic!

IDrive to:

OCZEKIWANEJ WIEDZY
Zadowolenia kursantów
Godzin jazdy
Przeszkolonych kursantów
Uruchom silnik!
Wybór szkoły jazdy IDRIVE sprawi, że staniesz się lepszym kierowcą.