Jak wiadomo, w aktualnych czasach brak prawa jazdy to ogromne utrudnienie. Bez możliwości kierowania samochodem jesteśmy zdani na inne osoby lub komunikację miejską, pod którą często trzeba planować całe wyjazdy, dojazdy itp. Jeśli czytasz ten artykuł, zapewne jesteś przed egzaminem państwowym i nadal czujesz niepewność związaną z jego pozytywnym zakończeniem. Nie martw się, są sposoby na to, by rozwiać wszelkie wątpliwości i załatać dziury w wiedzy.

Luki w wiedzy teoretycznej

Podczas kursu jazdy masz możliwość nauki zarówno teorii, jak i praktyki, która później weryfikowana jest podczas egzaminu państwowego. Jeśli czujesz, że Twoja wiedza teoretyczna nie jest pełna, do Twojej dyspozycji są różne platformy e-learningowe, artykuły na blogach edukacyjnych, aplikacje doszkalające oraz… Twój instruktor jazdy, który odpowie na pytania, skieruje do najlepszych baz wiedzy oraz uspokoi Cię przed egzaminem, pokazując Ci, że jesteś dobrze przygotowany/a.

Brak pewności za kierownicą

Egzamin z prawa jazdy już tuż tuż, a ty nadal nie czujesz się pewnie za kierownicą? To może wynikać z wielu czynników, ale nie martw się – każdy da się wyćwiczyć! Jeśli jazdy przewidziane podczas kursu jazdy nie były dla Ciebie wystarczające, z pomocą przychodzą jazdy doszkalające. Jest to oferta wykupienia dodatkowych godzin z instruktorem, podczas których nabędziesz większego doświadczenia za kierownicą, rozwiejesz swoje wątpliwości wiedzowe, a także przećwiczysz wszelkie manewry, których nadal nie jesteś pewien/pewna.

W szkole jazdy iDrive Gliwice wiemy, że nabycie umiejętności prowadzenia samochodu wymaga czasu i praktyki, dlatego wszystkim proponujemy jazdy doszkalające. Jest to dobra propozycja dla osób, którym z natury nauka nowych rzeczy idzie dużo wolniej (ale nie tylko!). Podczas dodatkowych jazd, powtórzysz jeszcze raz swoją wiedzę, doszlifujesz zdobyte umiejętności oraz wykorzystasz przerwę między końcem nauki jazdy, a egzaminem na doszkolenie się.

Z jazd doszkalających mogą skorzystać również osoby, które zdały egzamin i posiadają prawo jazdy, ale od dłuższego czasu nie kierowały pojazdem i chcą sobie przypomnieć wszystkich najważniejszych zasad. Powrót za „kółko” po długiej przerwie warto rozpocząć w asyście specjalisty, który zadba o bezpieczeństwo oraz zweryfikuje stan wiedzy. Często z dodatkowych jazd korzystają również osoby, które swoje prawo jazdy zdobyły w innym kraju i ze względu na różnice w stylach jazdy i zachowaniach kierowców, wolą się krótko przeszkolić.

Zapraszamy do szkoły jazdy iDrive Gliwice zarówno na cały kurs nauki jazdy, jak i jazdy doszkalające, podczas których powtórzymy najważniejsze zasady oraz przećwiczymy manewry i samą jazdę po mieście.